Maak kennis met Joost van Zelst, Projectleider

Joost keert terug naar de Universal Cloud als Projectleider

We zijn blij om aan te kondigen dat Joost, een voormalig Cloud Engineer bij Universal Cloud, ons team weer komt versterken als Project Lead!

Joost brengt een schat aan ervaring met zich mee uit zijn voorgaande jaren in de Universal Cloud, maar ook uit jarenlange ervaring als IT-architect bij diverse corporate organisaties. Zijn terugkeer naar ons team markeert een belangrijke mijlpaal in onze reis. Zijn expertise en leiderschap zullen onze Cloud projecten stroomlijnen en onze groei stimuleren.

Zijn talent voor het begrijpen van de behoeften van klanten en het vertalen ervan naar effectieve cloudoplossingen zal van onschatbare waarde zijn voor ons team en onze klanten.

Veel van onze trouwe klanten zullen Joost waarschijnlijk nog herinneren van zijn vorige dienstverband bij ons. Zijn terugkeer zal zeker goed nieuws zijn voor degenen die eerder met hem hebben samengewerkt. Zij zullen zich waarschijnlijk zijn uitzonderlijke communicatieve vaardigheden en brede kennis herinneren. Joost vindt altijd een manier om oplossingen te creëren en beschikt over het unieke vermogen om complexe situaties eenvoudig te laten lijken. 

Dit, en zijn brede ervaring op het gebied van cloud computing en projectmanagement, zullen van groot belang zijn bij het realiseren van onze doelstellingen: het bieden van effectieve en intelligente cloudgebaseerde oplossingen aan onze klanten. 

Wij zijn ontzettend blij om hem weer te mogen verwelkomen in ons team.

Wij heten Joost van harte welkom en wensen hem het allerbeste in zijn nieuwe rol!

Deel dit artikel

Categorieën

Recent geplaatst